Відбулася робоча зустріч

          30 вересня відбулася робоча зустріч  заступника голови районної ради Пазюка С.М. з головами постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв‘язків з політичними партіями і об‘єднаннями громадян (ПетрукВ.О.)  та  з питань законності та правопорядку, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування (Кучер В.М.)

         Дана зустріч була обумовлена  проблемою участі депутатів у засіданнях постійних комісій та пленарних засіданнях сесій ради, а також необхідністю внесення змін та доповнень до Регламенту районної ради, в зв’язку з останніми змінами до нормативно-правових документів. В ході робочої зустрічі запропоновано проект рішення «Про внесення змін до Регламенту Волочиськоїрайонної ради  VI скликання», який буде проходити обговорення  на черговій сесії районної ради.

      Крім цього було розглянуто пропозицію про перезавантаження постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв‘язків з політичними партіями і об‘єднаннями та  з питань законності та правопорядку, співпраці з органами виконавчої  влади та місцевого самоврядування  і  зміну їх назви.