Відбулася робоча зустріч з сільськими головами

   10 листопада відбулася робоча зустріч  заступника голови районної ради  С.М.  Пазюка з  сільськими та селищними головами району.  

  Під час наради Сергій Миколаєвич подякував за матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій, за матеріальну підтримку військовослужбовців. Наголосив на необхідності виконання  сільських бюджетів. Було обговорено роботу сільських рад в 2014 році  та питання щодо формування плану соціально-економічного розвитку на 2015 рік, окреслено основні напрями роботи на майбутнє. Крім того було рекомендовано розробити план заходів щодо відзначення Дня працівників сільського господарства та Дня місцевого самоврядування.

   Акцентувалася увага присутніх на те, що діє новий веб-сайт Волочиської районної  ради  і про необхідність введення в дію веб-сторінок місцевих рад.

   В роботі наради взяли участь новообрані сільські голови с. Поляни  Стриковський І.В. та с.Попівці  Ковальчук Л.А., які були обрані на позачергових виборах 26 жовтня.

   Сергій Миколаєвич ще раз привітав їх та побажав міцного здоров’я та плідної праці на благо територіальної громади. В свою чергу вони подякували за довіру і пообіцяли зробити все від них залежне для розвитку свого  населеного пункту.