Відбулася підсумкова нарада Волочиського районного центру зайнятості

     26 січня 2015 року відбулася підсумкова нарада з працівниками Волочиського районного центру зайнятості по підсумках роботи за 2014 рік та визначення пріоритетних напрямків роботи на 2015 рік. Участь  в нараді  взяли  заступник голови районної ради Пазюк С.М. та перший заступник голови РДА Коваль В.В. 

     На початку наради  про стан та розвиток соціальної сфери Волочиського району  інформував присутніх заступник голови районної ради Пазюк С.М.  З  виконанням  програми соціально-економічного розвитку Волочиського району  ознайомив перший заступник голови РДА Коваль В.В. 

     Заступник директора Волочиського РЦЗ  Шелега О.О.  розповів про підсумки роботи Центру за 2014 рік.  Конкретно про надання соціальних послуг  незайнятому та зайнятому населенню у 2014 доповів начальник відділу надання соціальних послуг  РЦЗ  Кузьменко В.В. Він також  по охарактеризував перспективи роботи у 2015 році. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ  Афанасьєва О.І. розповіла про взаємодію з роботодавцями та шляхи посилення співпраці з ними, спрямованої на зміцнення взаємовигідних партнерських відносин.Про надання юридичних послуг клієнтам РЦЗ доповів юрисконсульт Писарук М.В. Прозвітувала по  проведену роботу щодо внутрішнього контролю по забезпеченню цільового використання коштів ФЗДССВБ головний бухгалтер Сиско Л.О.

     Підвів підсумки  наради  директор Волочиського РЦЗ Скиба О.П., який окреслив шляхи підвищення рівня зайнятості, завдання  щодо виконання програми зайнятості  та визначення пріоритетних напрямів  роботи центру зайнятості на 2015 рік.