Відбулася остання у нинішньому році сесія обласної ради

    26 грудня відбулася двадцять восьма сесія обласної ради під головуванням І.Гончара.

    Прийняв участь у пленарному засіданні сесії і заступник голови районної ради С.Пазюк.

    У роботі пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександр Симчишин, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, міські (міст обласного значення) голови, начальники управління та відділів виконавчого апарату обласної ради, керівники окремих управлінь обласної державної адміністрації, установ і організацій області, представники засобів масової інформації.

    Вже традиційно дискусійними на засіданні виявилися питання про погодження спеціальних дозволів на користування надрами. За результатами розгляду, після бурхливого обговорення, депутатами не підтримано шість питань порядку денного щодо погодження надання спеціальних дозволів. Не знайшло підтримки й питання «Про погодження надання фізичній особі-підприємцю Гуменюк А.В. спеціального дозволу на користування надрами». Розгляд питання перенесено у зв’язку з додатковим вивченням до наступної чергової сесії облради.

    Затверджено депутатами дві нових програми – «Про програму збереження об’єктів культурної спадщини Хмельницької області на 2015-2020 роки» та «Про програму розвитку краєзнавства в Хмельницькій області на період до 2020 року». Внесено зміни до Програми розвитку галузі охорони здоров’я області на 2012-2014 роки, тим самим продовжено термін виконання даної програми до 2015 року включно з внесенням відповідних змін до додатку Програми.

     Окрім того, депутати прийняли кілька звернень до керівництва держави та центральних органів влади. Зокрема, це звернення до Президента та Прем’єр-міністра України щодо вирішення питання про повернення у державну власність енергогенеруючих компаній України та підприємств з енерго- та газопостачання; два звернення до Кабінету Міністрів України – щодо внесення змін до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» та щодо фінансування з державного бюджету заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС; до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України – щодо вирішення проблемних питань в галузі агропромислового комплексу та щодо ситуації у валютно-фінансовій сфері. Одночасно депутатами прийнято звернення до публічного акціонерного товариства «Хмельницькобленерго» щодо впорядкування відключень електроенергії промисловим споживачам та населенню Хмельницької області.

    Після завершення пленарного засідання голова облради Іван Гончар привітав депутатів, усіх присутніх у залі з прийдешніми новорічними і різдвяними святами.

За матеріалами сайту Хмельницької обласної ради