Відбулася чергова 32 сесія районної ради

   У п’ятницю, 5 грудня, відбулося пленарне засідання чергової 32 сесії районної ради. Головував на засіданні  заступник голови районної ради Сергій Пазюк.

   В роботі пленарного засідання взяли участь народний депутат України Сергій Лабазюк та депутат обласної ради Віктор Чубар, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники  органів виконавчої влади, представники  міліції та інших правоохоронних органів, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Засідання сесії відкрилося Державним гімном  та хвилиною мовчання в пам'ять загиблих Героїв Майдану та військовослужбовців – учасників АТО, які віддали своє життя за незалежність України. А далі  квітами, теплими словами та оплесками привітали з обранням народного депутата України Лабазюка С.П., новообраних сільських голів району, іменинників та присутніх з Міжнародним днем волонтера та Днем української армії.

   В порядок денний 32 сесії депутатами районної ради Бойчуком І.Т. та Колесніком В.Л. було внесенно депутатське звернення щодо  проведення ремонтних робіт на дорозі по вул.Довженка. Також, одноголосно депутати підтримали ініціативу  Плотнікової А.М. включення в порядок денний сесії  звернення до обласної ради по виділенню коштів  для придбання шкільного автобуса.

   У ході пленарного засідання було розглянуто 24 питання порядку денного, 22 з яких були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісій районної ради.

   По першому організаційному питанні виступила голова районної виборчої комісії Войціцька В.В., яка повідомила про зміни депутатського корпусу ради. За результатами проміжних виборів депутата Волочиської районної ради в одномандатному мажоритарному виборчому округу №35 (смт.Війтівці)  депутатом став Свистун В.М. Слідуючим  депутом районної ради  зі списку партії «Свобода»  став Тріщ О.Я.  Заступник голови районної ради С.Пазюк від імені усіх присутніх привітав депутатів та вручив їм депутатські посвідчення.

  Традиційно районні обранці вносили зміни до  районного бюджету на 2014 рік.Про цю необхідність інформував присутніх начальник управління фінансів Міняйло І.Б.

   Розглянули проект Програми створення, використання і поновлення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Волочиському районі в період  2015-2018 років (доповідала Подоляко Г.С  - начальник відділу ЖКГ та з питань цивільного захисту населення РДА), ознайомилися з ходом виконання районної програми освітлення населених пунктів 2007-2016 роки (інформувала Подоляко Г.С  - начальник відділу ЖКГ та з питань цивільного захисту населення РДА ); Програми відпочинку та оздоровлення дітей Волочиського району на період до 2014 року (інформувала Плотнікова А.М. - начальник відділу освіти , молоді та спорту РДА); Програми «Захисту прав і законних інтересів дітей на 2011-2015 роки (інформувала Ткачук Л.М. – начальник служби у справах дітей);  Програми розвитку земельних відносин Волочиського району на 2010-2015 роки (інформував Божук О.С. – начальник відділу Держземагенства в районі);  районної цільової програми протидії захворювання на туберкульоз у 2013-2016 роках (інформував Баландюк В.А. – районний фтизіатр); Програми правової освіти населення на 2011-2015 роки (інформувала Фіщук А.А. – начальник районного управління юстиції)  та заслухали звіт Плотнікової А.М. голови постійної комісії з питань сім’ї, молодіжної політики, освіти, культури та спорту.

   Депутати внесли зміни до  рішення районної ради «Про порядок та умови надання одноразової грошової допомоги» та  призупинили дію Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Волочиської районної ради та Волочиської районної державної адміністрації. Затвердили ряд технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розглянули ряд питань комунальної власності.

За зверненням депутатів районної ради Бойчука І.Т. та Колесніка В.Л. було вирішено направити  депутатський запит до Волочиського РВ УМВС та районної прокуратури. Питання виділення коштів  для придбання шкільного автобуса, ініціативу депутата   Плотнікової А.М. депутати підтримали і  вирішили направити  звернення до обласної ради.

   В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.