Відбулася 31 позачергова сесія районної ради

   23 жовтня під головуванням заступника голови районної  ради Сергія Пазюка відбулася позачергова тридцять перша сесія районної ради шостого скликання.

  У роботі сесії взяв участь депутат обласної ради, головний лікар Волочиської ЦРЛ Віктор Чубар.

   Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, депутати районної ради та запрошені прослухали Державний гімн та Молитву за Україну.

   Не порушуючи традицій підготовки сесій, засіданню позачергової сесії районної ради передувало спільне засідання Президії та постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю на якому детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

    На порядку денному сесії стояли питання, які  потребували нагального вирішення:

- Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік;

- Про внесення змін до Регламенту Волочиської районної ради;

- Про затвердження Статуту редакції районної газети «Зоря».

   По першому питанню, що стосується районного бюджету, виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Ігор Міняйло. Заслухавши інформацію з даного питання, депутати районної ради одноголосно підтримали рішення  «Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік».

   Роботу сесії продовжила Кучер В.М. -  голова постійної комісї районної ради з питань законності та правопорядку, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, яка внесла на розгляд та затвердження депутатів  зміни до Регламенту Волочиської районної ради.

   Про необхідність  змін  у Статуті   редакції районної газети «Зоря» доповів Вікарук Ю.П. - редактор районної газети «Зоря». Заслухавши дану інформацію депутати затвердили Статут  редакції районної газети «Зоря» у новій редакції.

   З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

  Підсумки сесії підвів  заступник голови районної ради Сергій Пазюк, який звернув увагу присутніх на відкриття нового веб-сайту Волочиської ради, який працює паралельно з старим за адресою: http://volorada.org.ua .

  Сергій Миколаєвич від імені депутатського корпусу районної ради виніс подяку  керівництву обласної ради, усьому депутатському корпусу обласної ради і висловив сподівання, що і в майбутньому наші депутати, які представляють інтереси району в області будуть залучати кошти з обласного бюджету для розвитку Волочиського району.