В області на позачерговій сесії прийняли зміни до бюджету на 2014 рік

   4 грудня відбулось пленарне засідання двадцять сьомої позачергової сесії обласної ради, яке провів голова облради Іван Гончар. Участь у сесії взяли участь заступник голови Волочиської районної ради Сергій Пазюк та перший заступник  голови Волочиської райдержадміністрації Володимир Коваль. Головне і єдине питання порядку денного - «Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік».

   Втім, пленарне засідання обласна рада провела не в сесійній залі, як зазвичай. Перед початком роботи сесії о 10.40 надійшла інформація про замінування Будинку рад. У приміщенні відразу розпочала роботу оперативна група. А депутати все ж вирішили провести засідання в органному залі обласної філармонії.

   Нагальна потреба у проведенні позачергової сесії виникла у зв’язку з необхідністю зробити перерозподіл субвенції з державного бюджет. Область отримала майже 61 мільйон гривень на вирівнювання фінансового забезпечення місцевих бюджетів. Крім цього ще 38 мільйонів гривень з державного бюджету по субвенції місцевим бюджетам надійшло на погашення заборгованості з різниці в тарифах на комунальні послуги. Усі ці кошти розподілено між районами, тому на місцях зараз потрібно оперативно спрацювати, аби освоїти кошти та в новий рік увійти без боргів по захищених статях.

  Отож, двадцять сьома позачергова сесія підтримала внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік. Крім цього, депутати врахували пропозиції постійної комісії з питань бюджету, засідання якої відбулося напередодні.

  Обранці також зменшили фінансування проміжних виборів депутата обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №22 з 350 тисяч гривень до 50 тисяч, передбачивши витрати лише на виготовлення виборчої документації. Дане рішення зумовлене складною фінансово-економічною ситуацією в країні.

 

 

За матеріалами сайту Хмельницької обласної ради