Учні Волочиського НВК провели військово-спортивні змагання

   Доброю традицією патріотичного виховання  є проведення військово-спортивних змагань, які є своєрідним екзаменом на зрілість. Такі  змагання, приуроченні  Дню української армії, відбулися у п’ятницю, 5 грудня, між учнями 11-х класів Волочиського НВК.

   Такі змагання дають молодим людям можливість  вдосконалити знання та навички з допризовної підготовки, готують до виконання громадянського обов’язку – захисту Батьківщини.

   На свято завітали Плотнікова А.М. – депутат районної ради,начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, Бойчук І.Т. – депутат районної ради, голова фракція районної партійної організації "ВО "Батьківщина", Коваль А.В. – депутат міської ради, секретар Волочиської міської ради, Панфілова Л.А. - голова  ГО"Об'єднання"Самопоміч" у Волочиському районі , представники громадськості, батьки, учні та випускники закладу. Конкурси змагань оцінювало компетентне журі, яке очолював командир філії в/ч А0312, підполковник Обухов І.М. Оскільки глядачів і вболівальників було дуже багато, захід провели у спортивному залі ВМЗ «Мотор Січ» «Дружба». Під час проведення змагань було оголошено  збір коштів для допомоги солдатам АТО.

  Учасники змагань пройшли ряд досить складних випробувань, в яких проявили знання, силу, творчість, спритність і кмітливість. Змагання мають не лише військово-спортивний напрямок, а й художньо-естетичний.

  Серед конкурсів були «Стройова пісня», «Рух стройовим кроком», «Тематична вікторина», «Спортивні рекорди» — підтягування на перекладині та згинання і розгинання рук в упорі лежачи від гімнастичної лави, кидок м’яча в корзину, підняття гирі, накладання пов’язки. І це ще не повний перелік тих випробувань, які чекали на одинадцятикласників.

  Кожна перемога будь-якої команди супроводжувалась дружніми оплесками

 Викликали захоплення у вболівальників представлення художніх номерів: пісенний конкурс, конкурс танцю, художнє читання віршів, написаних учнями НВК.

  Почесним гостем на святі був Майківський  Павло, боєць Хмельницького 8-го окремого полку спеціального призначення, який воював у зоні АТО.  Він розповів кілька слів про свою службу та провів майстер-клас понаданню першої медичної допомоги.

  На заході був присутній колишній учень НВК Продан Ігор який приймав участь у бойових діях, а зараз походить курс реабілітації вдома.

  Учасники змагань не шкодували сил, кожен бажав показати свою відмінну підготовку. У безкомпромісній боротьбі команди виборювали місця. За підсумками змагань – перемогла команда 11-Б класу!

  Найприємніше те, що жоден учасник змагань не мав у своїх очах байдужості, а це свідчить про необхідність організації заходів, які покликані виховувати молодь свідомими, відповідальними громадянами, розвивати ініціативність, кмітливість та почуття взаємопідтримки.