У Волочиську буде пам’ятник Т.Г. Шевченку

      В межах відзначення 2014 року як року Тараса Григоровича Шевченка міською радою було прийнято рішення встановити на вулиці Незалежності в районі ЗОШ І-ІІІст. № 1 у м.Волочиську пам’ятник Т.Г.Шевченка. Було оголошено архітектурний конкурс.

       За підсумками конкурсу переможцем стала скульптурна композиція  Івана Сонсядла з Тернополя. За неї проголосували 8 членів журі.

     Очолював конкурсну комісію художник, член Національної Спілки художників України Володимир  Карвасарний (м. Хмельницький). Члени журі відзначили, що дана скульптурна композиція найбільш цікава, має чітке композиційне вирішення і після врахування всіх зауважень та доопрацювання проекту, було вирішено прийняти його за основу.

     Міський голова Волочиська Костянтин Черниченко уточнив, враховуючи передбачуваний кошторис, скульптура буде виготовлена зі штучних матеріалів.

      На даний час територію  у районі ЗОШ №1 більш розширили з різних кутів огляду для відвідувачів, активно ведуться будівельні роботи по зведенню пам’ятника, які плануються завершити до початку зими. Очікується, що до благої справи долучиться й громада району.