Свято села у Вочківцях

   У кожної людини на землі є своя маленька Батьківщина, з якою її пов’язує нерозривними вузами пам’ять про прожите. До неї прикипають серцем і вона здається наймилішою на світі, бо тут народилися, зростали, мужніли. Вже вкотре в  село Вочківці з’їжджаються  люди з різних куточків України, щоб дружньою родиною відсвяткувати свято села зі своїми рідними, друзями, однокласниками, згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе.

   Свято села Вочківці відбулося 14 листопада. Перед початком урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх тих, хто віддав свої життя за цілісність України.

   Як заведено, вітала односельців сільський голова Щирба Н.В. Вона щиро подякувала усім мешканцям Вочковець, які наполегливо дбають про те, аби їхнє рідне село з кожним роком ставало все гарнішим, а люди жили добротніше. Особливу подяку висловила представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов війну, голод і розруху. В своєму виступі Наталія Володимирівна побажала подальшого процвітання, злагоди і добробуту в родинах та віри у щасливе майбутнє.

   Присутня на святі начальник загального відділу районної ради Степанюк І.А. привітала всіх зі святом села та вручила почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради депутату сільської ради Пастух А.Г., активному жителю села Мельнику В.В. та приватному підприємцю Липі Л.І.

   На свято завітали також представники благодійного фонду Сергія Лабазюка «Завжди поруч» В.М.Мазур та депутат районної ради В.О. Петрук. Вони побажали громаді процвітання, впевненості в завтрашньому дні, миру та злагоди та надали  грошову допомогу церковній громаді.

   Із святом села привітала всіх присутніх заступник генерального директора «Волочиськ-агро» Л.П.Адамчук та подарувала цінні подарунки довгожителям та наймолодшим жителям села, найстаршим сімейним парам, які примножують кращі традиції села,  ветеранам і трудівникам полів.

   Працівники  культури  підготували цікаву та насичену концертну програму. Добрим словом та піснею дякували учасники художньої самодіяльності усім жителям села за працю та любов до рідної землі.

   Після закінчення свята всіх пригостили смачним короваєм з нового врожаю.

   Що ж, свято завершилося, але не стертися з пам’яті тим враженням та емоціям, які охопили того дня усіх, хто завітав до Вочковець розділити з його жителями цю воістину радісну подію.