Соціальна місія агрохолдингу«VITAGRO»

   Вже на фінішній прямій черговий аграрний сезон. Хлібороби завершили збір вирощеного врожаю, заклали надійну основу для слідуючого ужинку. Особливо щедрим видався 2014 рік для аграріїв агрохолдингу групи компаній «VITAGRO», які домоглися високої врожайності зернових і технічних культур, розвитку тваринництва та садівництва.

   Народна мудрість каже: «Не хлібом єдиним живе людина».Вона потребує і соціальних благ – благоустрою населених пунктів, розвитку і підтримки шкільних закладів, садочків, Фапів, закладів культури та відпочинку, тощо.

   Генеральний директор агрохолдингу групи компаній «VITAGRO», депутат районної ради Петро Лабазюк звернув увагу, що сьогодні підприємства, які обробляють землю є, мабуть, єдиними інвесторами  на селі. А тому «VITAGRO» приділяє велику увагу соціальним питанням, які хвилюють громаду, адже розуміємо  що їм самотужки дуже нелегко вирішувати наболілі питання. Для цього  з сільськими радами укладають  угоди на соціальне партнерство, які передбачають проведення робіт  для   підтримки  соціальної інфраструктури села. Цього року на ці напрямки роботи інвестовано  більше півтора мільйона гривень.

   Кошти направляються на ремонт сільських доріг, їх очистку в зимовий період,  благоустрій кладовищ та пам’ятних місць, ремонтні роботи у закладах охорони здоров’я, освіти, культури,  матеріальна допомога церковним громадам,  забезпечення,пальним, будівельними і мастильними матеріалами, іграшками, медикаментами, технікою закладів соціальної нфраструктури, впровадження там енергозберігаючих технологій.

   Жителі населених пунктів Волочиського району, де компанія орендує земельні наділи дуже вдячні  за підтримку  соціального розвитку їх територіальної громади і надіються на подальшу  тісну співпрацю  між інвестором та сільськими радами.