Шановні жителі Волочиського району!

   З грудня українське суспільство вкотре з світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів.

   Цим самим  привертаючи  увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

   Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя, надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства.

   Водночас найбільш гострими проблемами організації соціального забезпечення інвалідів залишаються низький розмір пенсій та недостатнє фінансове забезпечення  їх медичного обслуговування. Однак попри все це, люди, на долю яких випало нелегке життєве випробування, щоденним прикладом демонструють справжню силу нескореного духу. Зазначені негаразди є тимчасовими, і ми віримо, що спільно подолаємо їх.

   Звертаємося  до  всіх і кожного проявіть милосердя, людяність та любов до ближнього.

   Українці — щирі, добрі, чуйні люди. Ми — нація, яка ніколи не залишалася осторонь чужої біди. В цей скрутний час наш святий обов’язок — допомогти таким родинам, підтримати їх, показати, що їх особиста родинна трагедія не байдужа нікому, хто називає себе українцем!

   Закликаємо до сумління не лише тих, хто за службовим обов’язком повинен дбати про інвалідів, але  до усіх людей з відкритим серцем – депутатів, голів місцевих рад, представників установ, підприємств, організацій всіх форм власності, політичних партій, громадських, релігійних організацій – давайте разом поліпшувати матеріальне становище людей скривджених долею. Нехай піклування про ближнього, співчуття і милосердя стануть нормою нашого повсякденного життя.

З повагою

Заступник голови районної ради                           Пазюк С.М.

Голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв‘язків з політичними партіями і об‘єднаннями громадян, голова Волочиського районного товариства  інвалідів Всеукраїнського організації  інвалідів «Союз організації інвалідів України»                                     Петрук В.О.