Розширене засідання колегії облдержадміністрації

   28 жовтня відбулося  розширене  засідання колегії облдержадміністрації, яке пройшло під головуванням першого заступника голови ОДА Олександра Симчишина.

   У роботі розширеного засідання колегії взяли участь заступник голови районної ради Сергій Пазюк, перший заступник голови адміністрації Володимир Коваль, голови районних рад, міські (міст обласного значення) голови, голови райдержадміністрацій та керівники управлінь, установ і організацій області.

   Перед початком роботи колегії Олександр Симчишин привітав присутніх з 70-ю річницею звільнення України від фашистських загарбників. Учасники засідання вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув у боях за українську землю сім десятиліть тому і гине за Україну сьогодні.

   На порядок денний винесені питання щодо підсумків соціально-економічного розвитку області за січень-вересень 2014 року та стану розвитку позашкільної освіти в області.

   Окрім того, Олександр Симчишин поінформував присутніх, що відповідно до наказу Голови Державної фіскальної служби України начальником Хмельницької митниці призначено Бережнюка Івана Григоровича.

   Перейшовши до розгляду запланованих питань, першим про підсумки соціально-економічного-розвитку області за 9 місяців 2014 року проінформував директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Драч Ю.В. За його словами, протягом січня – вересня 2014 року облдержадміністрацією вживалися необхідні заходи щодо забезпечення належного життєвого рівня населення та збереження стабільної суспільно-політичної ситуації, розвитку регіону в цілому.

   В області за звітний період на 15 % зросло виробництво продукції сільського господарства у всіх категоріях господарств проти січня-вересня 2013 року. Обсяг експорту товарів за січень-серпень 2014 року становить 276,5 млн. доларів США, обсяг імпорту – 232,6 млн. доларів. У січні-червні 2014 року в економіку Хмельницької області іноземними інвесторами вкладено 1,6 млн. доларів США прямих інвестицій, загальний обсяг яких на 01 липня 2014 року становив 212.6 млн. доларів.

   Протягом вересня вдалося скоротити борг з виплати заробітної плати на понад 1,6 млн. гривень.

   З даного питання зі співдоповідями за галузевими напрямками виступили директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Лукомська, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Яків Цуглевич, начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Петро Махнюк, начальник управління інфраструктури та туризму ОДА Олег Гуменний.

   Про стан розвитку позашкільної освіти в області поінформував директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля.    Як зазначив Олег Іванович, в області функціонує 73 комплексних і профільних позашкільних навчальних заклади системи освіти.              Зокрема, це 26 будинків школяра, 8 станцій та центрів дитячо-юнацького туризму, 6 станцій юних техніків, 5 станцій юних натуралістів, одна Мала академія наук України, 25 спортивних шкіл, 2 – іншого спрямування.

   У них працюють майже 3,4 тисячі гуртків, у яких займається понад 67 тисяч дітей або 55 відсотків. Цей показник зріс на 12% у порівняні з минулим роком.

   За результатами роботи засідання членами колегії прийнято відповідні рішення.

 

За матеріалами сайту Хмельницької обласної ради