Розпочала роботу 39 чергова сесія районної ради

З 22 липня спільним засіданням постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю та з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями розпочала роботу 39 чергова сесія районної ради.

Перед початком роботи присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого Героя Р.Джерелейко.

Депутати розглянули проекти рішень по профільних питаннях, які включено розпорядженням голови районної ради на розгляд 39 чергової сесії районної ради.

23 липня відбулося засідання постійних комісій з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва і з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села, які підтримали рекомендації попередніх комісій.

У ході розгляду профільних питань комісіями прийнято рішення рекомендувати Президії районної ради включити в порядок денний пленарного засідання сесії додатково ще 8 питань.

Робота постійних комісій районної ради продовжиться 24 липня.