Робочий візит до Поповецької сільської ради.

    15 січня  заступник голови районної ради Пазюк С.М. з начальником юридичного відділу районної ради Король Т.О.  завітали до Поповецької сільської ради.

    Розпочали робочий візит з того, що секретаря Поповецької сільської ради Задоянюк Т.І. привітали з ювілеєм  та вручили почесну грамоту районної ради та РДА.

    Заступник голови ради Пазюк С.М. обговорив з сільським головою Ковальчук Л.А. підготовку та проведення четвертої хвилі мобілізації на території сільської ради, план соціально-економічного розвитку населених пунктів місцевої ради на 2015 рік. Лариса Анатолівна  розповіла  про плідну співпрацю з місцевим інвестором - агрохолдингом групи компаній «VITAGRO».

Начальником юридичного відділу районної ради Король Т.О.  в ході перевірки, були надані необхідні методичні, консультативні рекомендації та роз’яснення щодо питань організаційної роботи, дотримання вимог регламенту, роботи органів утворених радою, дотримання чинного законодавства з питань проходження служби в органах місцевого самоврядування голові та секретарю сільської  ради.

   Відвідуючи об’єкти соціальної сфери (бібліотеку, Фап, клуб) заступник голови районної  ради Пазюк  С.М. визнав їх стан та роботу  задовільними.

    Варто відмітити, що Поповецька громада не залишилась осторонь найболючішого питання сьогодення – допомоги бійцям, які перебувають в зоні АТО. Вони зібрали  теплий одяг, домашні харчі та  консервацію, засоби гігієни, тощо. Все це буде відправлено найближчим часом  нашим землякам-солдатам, які несуть військову службу на Сході.