Рекорд Наркевицьких цукроварів

   17 грудня 2014 року цукровари Наркевицького цукрового заводу ТОВ «Волочиськ агро» досягли   нової   вершини   у    виробництві  цукру  –  випустили з конвеєра 2 000 000-й мішок цукру, виробивши 100 000 тонн цукру.

   Цей рекорд був досягнутий вперше як Наркевицьким цукровим заводом, так і агропромхолдингом «Астарта-Київ».

   Одне з найбільших і найпотужніших в Західному регіоні України ТОВ «Волочиськ-агро»  входить до складу агропромхолдингу «Астарта-Київ».

   Очолює «Волочиськ агро» від моменту створення Заслужений працівник сільського господарства, керівник з великим досвідом роботи Ігор Данилюк, заступником  генерального директора ТОВ «Волочиськ агро» є  депутат районної ради Сергій Зозуля.

   Наркевицький  цукровий  завод очолює  Роман Домбровський  та його заступник, депутат районної ради Ігор Грищук.

  Тож потужність ТОВ «Волочиськ агро» і Наркевицького цукрового заводу зокрема  досягалася командою однодумців і щоденною копіткою роботою кожного фахівця. Завдяки інвестиціям АСТАРТИ та людям, які працюють у виробничих підрозділах, їхній совісті, любові до праці, господарському ставленню, порядності вдалося досягти  такого успіху.

  Цьогорічний сезон збирання солодких коренів і цукроваріння у Наркевицького цукрового заводу ТОВ «Волочиськ-агро» розпочався 22 серпня. Потужність заводу, після нещодавньої реконструкції, становить 5,8 тис.тонн солодких коренів на добу і в результаті щоденної праці – рекорд.