Районний центр зайнятості провів «круглий стіл»

2 грудня, в залі засідань р на тему: «Зайнятість і працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці: проблема та шляхи їх вирішення».

В засіданні взяли участь представники установ, організацій та підприємств району.

Вступне слово тримав Василь Кокошко, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

Далі директор районного центру зайнятості Олександр Скиба говорив про підвищення ролі Державної служби зайнятості та ефективність її роботи в співпраці з місцевими органами влади та роботодавцями щодо забезпечення робочим місцем осіб з обмеженими фізичними можливостями.

«Протягом січня-листопада 2014 року 641 профорієнтаційну послугу надано особам з інвалідністю. Районним центром зайнятості на постійній основі здійснюється облік інвалідів, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні. У центрі зайнятості формується банк даних інвалідів, які бажають працювати. Для осіб з інвалідністю створено спеціальний куточок, де розміщено нормативні документи, інформацію про можливість отримання професії, актуальні вакансії.

Протягом січня-листопада 2014 року в районному центрі зайнятості перебувало на обліку 117 осіб з обмеженими фізичними можливостями, працевлаштовано 41 особу, в тому числі 1 особа шляхом виплати одноразової допомоги на зайняття підприємницької діяльності. За цей період за направленням служби зайнятості 13 осіб з інвалідністю залучені до навчання за професіями: слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, слюсар з ремонту автомобілів, оператор котельні та інші. Після закінчення навчання всі вони були працевлаштовані. Протягом січня-листопада 2014 року було проведено 4 профконсультаційні заходи «Відчуй себе впевнено», 5 семінарів для осіб з обмеженими фізичними можливостями - охоплено 52 особи».

Участь в дискусії також взяв начальник відділу координації суб’єктів, що надають соціального послуги управління соціального захисту райдержадміністрації Сергій Громський, який говорив про інтеграцію осіб з обмеженими фізичними можливостями в суспільство в сучасних умовах.

Про перспективи співпраці корпорації ПАТ „Мотор Січ" Волочиський машинобудівний завод із центром зайнятості щодо забезпечення кадрових потреб, зокрема можливості працевлаштування осіб з обмеженими можливостями на підприємство говорив Олександр Верхола, начальник відділу кадрів ПАТ.

 

 

За матеріалами з сайту райдержаміністрації