Прощалися з героєм

    Сьогодні траурною процесією через Волочиськ провезли  тіло  загиблого героя Вадима Вернигори, 27-річного бійця Тернопільського батальйону територіальної оборони «Збруч».

    Траурна процесія,що складалася з родичів загиблого, районного керівництва, керівників та працівників заводу АТ «Мотор Січ», депутатів районної ради, представників благодійного фонду Сергія Лабазюка "Ми поруч" розпочала  свою ходу від машинобудівного заводу «Мотор Січ» і пройшла  вулицею Незалежності. Вздовж всієї дороги  люди, стоячи на колінах,  віддали шану  Волочиському герою.

   Вадим родом із села Дорофіївка Підволочиського району. Навчався у Волочиській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 , працював на машинобудівному заводі АТ «Мотор Січ». Загинув 1 лютого на Херсонщині через вибух боєприпасів. 

   Вадим добровольцем пішов в батальйон територіальної оборони ще навесні минулого року. Певний час він разом з іншими бійцями з Тернопільщини проходив навчання у Тернополі. А в липні усі вони виїхали на південь країни, де у складі батальйону “Збруч” охороняли кордони України з Кримом. 

Вічна пам’ять!