Пройшла нарада по підготовці до виборів

     21 жовтня відбулася робоча нарада, під час якої було розглянуто питання підготовки до позачергових парламентських виборів 26 жовтня 2014 року. Головував на нараді перший  заступник голови адміністрації Володимир Коваль.

    У нараді взяли участь заступник голови районної ради Сергій Пазюк, голови місцевих рад району, представники відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації.

    Розпочав нараду Володимир Коваль, зазначивши, що вибори у районі повинні пройти на належному рівні із дотриманням норм чинного законодавства. Перший заступник голови райдержадміністрації зазначив: «Ми не маємо права втручатися у виборчий процес, проте ми повинні вжити усіх заходів для того, щоб виборчі дільниці були забезпечені усім необхідним: приміщенням, скриньками, державними прапорами, вогнегасниками, ліхтарями, тощо. Прослідкуйте, щоб біля виборчої дільниці був належним чином наведений благоустрій, приміщення в середині було охайним, обов’язково було вивішено Державний Прапор України, приміщення опалювалось».

     Перед присутніми виступили представники управлінь та відділів райдержадміністрації, які зупинились на наступних питаннях:

- обов’язку дотримуватись правил пожежної безпеки;

 - забезпечення громадського порядку;

 - телефонізації усіх виборчих дільниць району.

   В свою чергу голови місцевих рад району наголосили, що на сьогоднішній день, коли до виборів залишилось ще так мало часу, ДВК повністю не сформовані, більшість керівного складу склали свої повноваження.

   Перший заступник голови адміністрації Володимир Коваль повідомив, що 22 жовтня о 09.00 год. у великому залі РБК «Гармонія» окружною виборчою комісією будуть видаватись уточнені списки виборців і оскільки там буде присутній голова ОВК Віктор Квасницький, то із питанням недоукомплектованності ДВК можна звернутись до нього.