Проходить ремонт гідроспоруд у с.Лозова

   Восени цього року громада села с.Лозова  була стурбована ймовірністю прориву дамби і як наслідок затопленню полів, земельних ділянок і  руйнації сполучення с.Лозова із селами Порохня, Завалійки, Криваченці, Федірки. Вони скаржилися на ВАТ «Хмельницькрибгосп», який орендує в них водойми,  та  просили розглянути питання щодо ремонту гідроспоруд.

   Для вирішення цієї проблеми до депутата районної ради Королюка В.В. звернулись жителі сіл Копачівка та Лозова. Він написав депутатський запит  в районну раду і підняв це питання на спільному засіданні  Президії  районної ради та постійної  комісії районної ради  з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю. Паралельно  в районну раду надійшло звернення по цьому питанню і від виконкому Копачівської сільської ради (сільський голова Джусь В.М.). Крім цього це питання було направлено  на розгляд  постійної  комісії районної ради  з питань агропромислового комплексу, землекористування та екології (голова комісії - Колодій В.В.)

   Як наслідок, районна рада направила листи в.о. директора “Хмельницькрибгоспу” Ю.Дубовецькому та акціонеру підприємства В. Оборському, де  просить  прийняти всі необхідні міри для розширення і укріплення дамби в найкоротші терміни.

   2 грудня заступник голови районної ради Пазюк С.М. разом  з депутатом районної ради Королюком В.В. побували в с.Лозова, щоб на місці вивчити питання. Вони разом з сільським головою Джусем В.М. та  представником орендатора Кругловою Н.М.  вивчили теперішній стан гідроспоруд та водойми.

   На сьогодні територіальна громада, ВАТ«Хмельницькрибгосп» та ТОВ АФ «Подільська зернова компанія» дійшли згоди і проводять ремонт спільними зусиллями. Ремонтно-відновлювальні роботи планується завершити вже цього  року, адже  вже виконано  30%.

  Підводячи підсумки зустрічі, заступник голови районної ради С.Пазюк зазначив, що місцевій громаді  та орендарю необхідно спільно працювати для вирішення проблем, виходячи з існуючих можливостей та перспектив.