Проблема довезення дітей до школи

Нині в Україні довезення  дітей до шкіл ( сюди підпадають діти, які живуть за 3 і більше кілометра від навчального закладу) потребують трохи більше 14 з половиною тисяч школярів. Із них 12 з половиною тисяч уже довозять. Лишилося мало - всього 2 тисячі, із них 16 учнів Щаснівської ЗОШ І-ІІ ст.

Так вже склалось територіально, що дітки з с.Ульянів Теофіпольського району  кожного ранку добираються пішки у Щаснівську школу нашого району.

Для вирішення цієї проблеми до депутата районної ради,голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності,етики,зв’язків з політичними партіями і об’єднаннями громадян Петрука В.О. звернулись батьки та педагогічний колектив школи.

 8 жовтня заступник голови районної ради Пазюк С.М. разом  з депутатом районної ради Петруком  В.О. поїхали в с. Щаснівку, щоб на місці вивчити питання. Вони разом з сільським головою Наливайчук А.В  та шкільним директором Жмурко М.П. розглянули можливість  довезення дітей до школи автобусом.

Підводячи підсумки зустрічі, заступник голови районної ради С.Пазюк зазначив, що районній та місцевій владі необхідно спільно працювати для вирішення проблем села виходячи з існуючих можливостей та перспектив.