Привітали з ювілеєм

   Заступник голови районної ради Сергій Пазюк, виконавчий апарат районної ради привітали від імені депутатського корпусу районної ради з днем народження Яхновецького сільського голову Шевчук Людмилу Олександрівну.

   У 2013 році на позачергових виборах до Яхновецької сільської ради громади сіл Яхнівці та Лонки  обрали своїм очільником Шевчук Людмилу Олександрівну, яка до того працювала секретарем сільської ради.  Громада не помилилася. Новообраний голова активно взялася до виконання своїх обов’язків. За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток населених пунктів  портрет Л.Шевчук красується на районній  Дошці Пошани «Слава і гордість Волочиського району»

   С.Пазюк подякував Людмилі Олександрівні за любов до волочиської землі та громади. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток  територіальної громади, активну громадську позицію та з нагоди 45-річчя від дня народження нагородив іменинницю спільною Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації.

   Присутні побажали ювілярці міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя, миру та достатку, удачі  та успіхів у здійсненні задумів, невичерпної енергії та натхнення в повсякденній праці.