Привітали Віктора Никифоровича Султана з славним ювілеєм

   19 листопада відзначає славний 75 ювілей ветеран місцевого самоврядування Віктор Никифорович Султан, колишній голова районної ради у 1977 – 1985 та 1991 – 2003 роках, кавалер двох орденів “Знак Пошани”, нагороджений медаллю “За доблестный труд. В ознаменование 100-летия co дня рождения В.И.Ленина” та Почесною грамотою Верховної ради України, почесний громадянин Хмельницької області та Волочиського району.

  Привітати шанованого ювіляра прийшли заступник голови районної ради Пазюк С.М.,  начальник відділу економіки РДА Кокошко В.С., депутати районної ради Новосад В.Г., Петрук В.О., колишній начальник сільськогосподарського управління РДА Савчук Д.Й., колишній працівник районної ради Богай П.І., голова ГО «Жіноча рада» Данчак О.В.

Багато вдячних слів прозвучало на адресу Віктора Никифоровича. Отримав ювіляр почесні грамоти від керівництва району та області. Всі вони – визнання сумлінної багаторічної праці іменинника на благо рідного Волочиського краю та України в цілому.

   Все трудове життя Віктор Никифорович присвятив рідній Волочиській  землі.

  Працюючи на посадах в органах державної влади та місцевого самоврядування  зарекомендував себе грамотним, принциповим, вимогливим та вмілим керівником, який жодного разу не зрадив добропорядності і чесності. Султан Віктор Никифорович  протягом 7 скликань обирався депутатом районної ради та депутатом обласної ради. Завдяки плідній співпраці з РДА та керівниками на місцях район перебував в числі перших по виробництву сільськогосподарської та промислової продукції серед районів  області.

   Шанують працьовитих людей у Волочиському районі, бо такі люди – слава та гордість, славна історія держави.

   Пишається Віктор Никифорович своєю міцною та дружною родиною, цінує людську щирість.  Адже усе своє життя він докладав багато зусиль не тільки для досягнення високих показників у праці, а й для пробудження зацікавленості людей у зростанні духовності, мудрості, виваженості у досягненні мрій і сподівань. У святах  і буднях, клопотах і турботах, радостях і смутку промайнуло 75 років життя ювіляра. А він за буденними справами не має часу озирнутися назад та збагнути той добрий слід, що залишив  на рідній землі.

   Бажаємо Вам, Вікторе Никифоровичу, хай доля нагороджує  Вас міцним здоров'ям, любов'ю рідних і теплом дружніх сердець, а також мирного неба над головою. Хай завжди буде з Вами віра та впевненість у кращий завтрашній день!