Привітали директора КП МТ «Тепловик» Білика Михайла Івановича з ювілеєм

   20 листопада 2014року  заступник голови районної ради С.Пазюк та перший заступник голови райдержадміністрації привітали директора комунального підприємства теплових мереж «Тепловик»  Білика Михайла Івановича з 60-річчям від дня народження.

   Білик Михайло Іванович народився 20.11.1954 року в селі Бальківці Волочиського району. Трудову діяльність у КП ТМ«Тепловик» розпочав 1977 року  слюсаром. Згодом був призначений головним інженером, а з 2010 року очолює комунальне підприємство теплових мереж «Тепловик».

   З святом ювіляра  прийшли привітати весь колектив КП МТ «Тепловик», начальник управління ЖКГ в Хмельницькій області Махнюк П.М. та голова обкому профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості і побутового обслуговування Шафінський М.А. З нагоди ювілею багато теплих привітань та вдячних слів прозвучало на адресу Михайла Івановича. Отримав ювіляр почесні грамоти, подарунки від керівництва району та області. Всі вони – визнання багаторічної сумлінної праці  та високого професіоналізму іменинника.

   У привітанні Сергій Миколайович зазначив, що Михайло Іванович  – людина, гідна в усіх значеннях цього слова, відповідальний керівник і професіонал своєї справи. Побажав йому незгасної енергії та невтомності у повсякденній діяльності, міцного здоров’я, щастя, добра, миру і благополуччя!