Працівників міліції привітали з професійним святом

   Напередодні дня міліції керуюча справами районної ради Ольга Трачук та начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Кокошко привітали міліціонерів Волочиського РВ УМВСУ в Хмельницькій області із професійним святом.

   Вітаючи, представники районної влади зазначили, що саме завдяки невтомній праці, професіоналізму і відданості справі  забезпечується затишок і порядок у нашому районі. Саме до цих сміливих чоловіків ми звертаємося в край важливих і небезпечних ситуаціях.

   Ольга Петрівна та Василь Степанович, окрім теплих вітальних слів, вручили працівникам районного відділу спільні грамоти районної  ради та районної державної адміністрації.

   Із словами вдячності, грамотами та подяками до працівників райвідділу звернувся Волочиський міський голова Костянтин Черниченко, голова ветеранської організації працівників міліції Микола Волошин, приватний підприємець  Сергій Чагайна.

   На завершення, своїх підлеглих із професійним святом привітав начальник РВ УМВСУ в Хмельницькій області Олександр Казмірчук, який подякував усім за важку і небезпечну роботу та побажав своїм співробітникам мирного неба над головою, родинного затишку, взаєморозуміння та, звичайно, гідної оплати праці.

  Окреме спасибі Олександр Володимирович висловив тим працівникам районного відділу міліції, які брали участь в АТО.