Подарунок для Волочиської центральної районної лікарні від АТ "Мотор Січ"

    22 січня АТ "Мотор Січ" передала цінний подарунок для Волочиської центральної районної лікарні - обладнання та протези ендопротезів суглобів.

    Акціонерне товариство «Мотор Січ» понад 20 років займається виробництвом і реалізацією виробів медичного призначення. За цей час розроблені і впроваджені в практику системи ендопротезів кульшового та колінного суглобів, які широко застосовуються в клініках України, а відтепер застосовуватимуться й у місті Волочиськ.

    Урочистість з нагоди отримання подарунка пройшла в актовому залі Волочиської ЦРЛ. Почесними гостями були заступник генерального директора АТ "Мотор Січ" м. Запоріжжя Ярослав Сухий, директор виробництва товарів народного споживання АТ «Мотор Січ» Олексій Зеленюк, перший заступник голови Хмельницької обласної ради Віктор Адамський, Народний депутат Сергій Лабазюк, заступник голови Волочиської районної ради Сергій Пазюк, перший заступник голови Волочиської РДА  Володимир Коваль, директор Волочиського заводу «Мотор Січ» Валентин Пастернак, заступник директора по зв’язках з громадкістю Іван Рибачук, голова профкому АТ "Мотор Січ"  Євген Сіньков.   Головний лікар Волочиської ЦРЛ, депутат обласної ради Віктор Чубар від імені всього колективу ЦРЛ  і жителів Волочиського району подякував за подарунок і  зазначив: «Протягом двох місяців вирішили усі питання і ось - омріяне обладнання та протези у лікарні. Система ендопротезування є вдвічі дешевшою ніж закордонна, а якість відповідає усім нормам. У розробці конструкцій були враховані усі міжнародні вимоги до імплантатів за системою ISO. Відтепер Волочиська центральна районна лікарня отримала шанс конкурувати з обласними.»

   Отець Олександр освятив обладнання для використання у лікарні. Тепер Волочиські спеціалісти, які пройшли стажування у медцентрі "Мотор Січ", що у Запоріжжі - готові до перших операцій. Вони відбудуться вже незабаром.