Перевірка закладів культури та освіти району

       Цими вихідними,  робоча група в складі заступника голови районної ради  Пазюка С.М., голови постійної комісії районної ради з питань сім‘ї, молодіжної політики, освіти, культури та спорту Плотнікової А.М.  та дільничого інспектора міліції Волочиського РВ УМВС України в Хмельницькій області Рябого С.В. здійснили комплексний виїзд у населені пункти району з метою перевірки діяльності сільських закладів культури, проведення працівниками клубних установ культурно-розважальних заходів для молоді та перевірки роботи працівників шкіл у вечірній час.

     Робоча група відвідала  школи і заклади культури у селах Мислова, Лозова,  Порохня, Криваченці, Сарнів, Завалійки, Писарівка та клуб у Волочиськ -1, де прослідкували як працівники закладів дотримуються графіку роботи у нічний час, стан побутових приміщень.

     В ході перевірки зверталася увага на дотримання температурного режиму  в приміщенні шкіл та використання електроенергії в нічний час.

     Відмічено належну роботу перевірених закладів, незначні недоліки працівники зобов’язалися як найшвидше виправити.

    Заступник голови  зазначив, що такі перевірки будуть продовжуватись надалі  з метою покращення роботи установ культури та освіти.