Перевірка підготовки до зими по сільських радах.

   Заступник голови районної ради Пазюк С.М., з метою налагодження  продуктивної співпраці з керівниками органів місцевого самоврядування та мешканцями територіальних громад, здійснив робочу поїздку до Клининської, Поповецької, Холодецької сільських рад.

   Відвідуючи об’єкти соціальної сфери Клининської сільської ради, оглянули їх приміщення та перевірив  готовність до роботи в осінньо-зимовий період. Всі об’єкти готові до зими та обігріваються. Сільський голова Кучинський А.І. відмітив, що у цьому значну  допомогу громаді надала ПП «Аграрна компанія 2004».

   У с.Попівці новообраний голова Ковальчук Л.А. розповіла про процес роботи, поділилася думками і планами на майбутнє, обговорили питання щодо соціально-економічного розвитку села. Під час зустрічі були обговорені питання щодо роботи об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період, відмічено доцільність та економію від впровадження енергозберігаючих технологій. Голова зазначила,  що при підготовці об’єктів до зими фінансово допомогла  ПП «Аграрна компанія 2004».

   В Холодецькій сільській раді з сільським головою обговорили проблемні питання щодо соціально-економічного розвитку населеного пункту, звернули увагу на  енергозбереження. Бандурко А.А від усієї сільської громади   дякує своєму спонсору ТОВ «Волочиськ агро» за фінансову підтримку у проведенні поточного ремонту і підготовці до осінньо-зимового періоду  об’єктів соціальної сфери.

   Перебуваючи на території Холодецькій сільської ради, Пазюк С.М. відвідав Кушнирівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, де ознайомився з умовами проживання та обслуговування мешканців будинку-інтернату. Поспілкувався з людьми, які через різні життєві обставини змушені доживати там свій вік,  поцікавився їхнім життям, дізнався про проблеми та переживання, та запевнив мешканців,  що вони не залишаться без підтримки.

   Директор будинку-інтернату Стецюк Ю.В. показав, як проводиться реконструкція системи опалення. Розповів, що вони використовують альтернативні види палива. Зазначив що  це не тільки покращило умови проживання людей, а ще й зекономить тисячі гривень.

   Заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ агро» Зозуля С.В., депутат районної ради, ознайомив з станом проведення комплексу осінньо-польових робіт, процесом підготовки до зими, розповів та показав процес збору цукрових буряків на полі.