Осінній ярмарок

   У вівторок, 14 жовтня 2014 року, на базі центру розвитку дитини «Калинка» розвивально-корекційного профілю в місті Волочиськ відбулося традиційне свято «Осінній ярмарок».

   Завідуюча Центром Ольга Пазюк зазначила: «Особливість цьогорічного ярмарку – благодійна мета, а саме: збір коштів для бійців земляків – учасників антитерористичної операції на сході України». Ініціатором свята стали музичний керівник Оксана Коваленко та вихователі старших груп.

   На захід завітали начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Алла Плотнікова, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Василь Кокошко, заступник міського голови Світлана Івченко, голова ГО «Жіноча рада» Ольга Данчак та представник благодійного фонду «Ми поруч» Володимир Шелега.

    Під час свята на святкових прилавках, облаштованих дбайливими руками, на продаж були виставлені дитячі роботи: малюнки, обереги, вироби з тіста та овочів. Варто відмітити, що вихованці даного закладу неодноразово передавали свої роботи бійцям АТО.

   Захід пройшов в затишній, святковій атмосфері на внутрішньому подвір’ї закладу. Спочатку ведучі розповіли присутнім про історію свята Покрови Пречистої Богородиці, а також наголосили, що саме її українці завжди вважали заступницею і покровителькою українського лицарства і, що цей світлий празник вважається Днем українського козацтва.

    Діти подарували присутнім українські пісні та запальні таночки, до яких активно долучилися батьки.

    На завершення завідуюча Центром Ольга Пазюк, передала зібрані кошти (а це 2685 грн.) голові ГО «Жіноча рада» Ользі Данчак на потреби наших земляків – активних героїв-козаків, які перебувають в зоні проведення АТО.