Обговорили підготовку та проведення четвертої хвилі мобілізації в районі

    Сьогодні, 13 січня 2015 року, в залі засідань райдержадміністрації відбулася робоча нарада щодо підготовки та проведення четвертої хвилі мобілізації людських та транспортних ресурсів на території району. 

    Нарада пройшла під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації В.Коваля.  В нараді прийняли участь заступник голови районної ради Пазюк С.М, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих районних підрозділів органів державної влади, керівники підприємств району, депутати та виконавчий апарат районної ради.

    Почалася нарада з приємного: тво військового комісара Волочиського районного військового комісаріату, підполковнику  Віктору Романову за  сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, витримку і  мужність вручили подяку від Хмельницької обласної ради.

    Після чого Віктор Романов доповів,що в рамках четвертої хвилі мобілізації планується призвати на військову службу до 24 квітня 2015 року 168 військовозобов’язаних  з Волочиського району та 6 одиниць техніки. Також розповів , що протягом 2014 року, у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації в Україні проведено три хвилі мобілізації людських та транспортних ресурсів до Збройних Сил, Національної Гвардії та Державної прикордонної служби. З нашого Волочиського району всього мобілізовано 234 військовозобов'язаних, в тому числі; офіцерів - 23 чол.; сержантів і солдат - 211 чол..; автомобільної техніки - 7 одиниць. Із мобілізованих військовозобов'язаних - 137 чол. становлять жителі сіл та селищ району та 97 чол. - жителі міста Волочиська.11 військовослужбовців отримали поранення та травми. 1 військовослужбовець - безвісти зниклий, (солдат Климюк О.Ю.).  Один військовослужбовець солдат Шестак В.В. - в полоні. Двоє військовослужбовців Волочиського району нагороджені орденами «За мужність»: солдат Артем Плюник та сержант Василь Довгань, ще 5 представлені до нагород.

    В ході своєї доповіді Віктор Романов нагадав присутнім, що сплановано  проведення ще 3-оьх черг часткової мобілізації:

Четверта хвиля мобілізації - з 20 січня 2015 року тривалістю 90 діб;

П’ята  хвиля мобілізації - з 27 квітня 2015 року тривалістю 60 діб;

Шоста хвиля мобілізації - з 03 липня тривалістю 60 діб.

Велика кількість військовозобов'язаних району буде підлягати призову на військову службу по мобілізації;

   Призову підлягатимуть військовозобов'язані віком від 20 до 60 років, які раніше проходили строкову військову службу, а також і 25% тих військовозобов'язаних, які раніше не служили у війську. Перевагу у призові по мобілізації надавати патріотично налаштованим громадянам.

   З даного питання виступив також прокурор району Ярослав Лісовий, який наголосив на адміністративний та кримінальній відповідальності посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування та форм власності за порушення чинного законодавства про мобілізаційну підготовку.

   В ході наради заступник голови районної ради Сергій Пазюк розповів про поїздку з гуманітарною допомогою для бійців АТО, в місто Дебальцеве Донецької області, де проходять військову службу 13 військовослужбовців із Волочиського району. Він також подякував за допомогу в організації даної поїздки всій громаді.

   Підсумки наради підвів перший заступник районної державної адміністрації Володимир Коваль, який закликав усіх присутніх до плідної співпраці в призові по мобілізації.