На прийомі у заступника

              В країні точиться неоголошена війна. В боротьбі з терористами руйнуються будинки, люди масово покидають території бойових дій і переїжджають в інші області. До нашого району станом на 1жовтня прибуло (зареєстровано) 178 громадян.

            Сім’ї переселенців стикаються з багатьма проблемами: це і влаштування дітей до навчальних  і дошкільних закладів, питання тимчасової реєстрації та постійної прописки, відновлення втрачених та оформлення нових документів, працевлаштування та отримання житла, отримання медичної допомоги.

        Районною держадміністрацією забезпечено щоденний обмін інформацією про реєстр громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних». Управлінням юстиції постійно надається правова допомога даній категорії громадян. З метою інформування громадян, які переміщуються, стосовно їх прав та обов’язків, безпечного переміщення , шляхів розв’язання соціально-побутових проблем подаються замітки  в районну газету «Зоря», інформація розміщується на стендах та веб-сайтах установ та організацій району. Запезпеченно роботу телефонної «гарячої лінії».

       Переселенці,які не мають ані родинних, ані дружніх зв’язків в районні, але хочуть тут залишитись звертаються за допомогою безпосередньо до влади.

       Так, цими днями до заступника голови районної ради Пазюка С.М. звернулися Хвищук Галина Миколаївна, 1962 р.н. Вона  прибула з сім’єю з м.Перевальська Луганської області і поселилася в с.Попівці. Хвищук Г.М. просила надати їй матеріальну допомогу, так як її чотиримісячна  внучка захворіла. Вони звернулися в лікарню, де отримали кваліфіковану допомогу, але коштів на медикаменти не вистачає, через складне матеріальне становище.

      Ганна Дмитрівна, що приїхала з м. Донецька і проживає зараз в с.Петрівка, просила допомоги для придбання і встановлення котла для індивідуального  опалення. Коштів в неї немає, оскільки з нею проживають безробітна дочка і внучка  - учениця 8 класу.

       Заступник голови районної ради Пазюка С.М.  запевнив, що матеріальну допомогу обов’язково нададуть після розгляду потрібних підтверджувальних документів, зробив доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян.