Копачівська та Яхновецька сільські ради підписали угоди про партнерство з Проектом ЄС/ПРООН "МРГ - ІІІ"

   5 січня  відбулися чергові сесії Копачівської та Яхновецької сільських рад, на яких розглядалось питання участі громади, сільської  ради в Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза – ІІІ», що фінансується Європейським Союзом. В роботі сесії приймали участь координатор обласного ресурсного центру громад Клепач І.В., керуюча справами районної ради, координатор районного ресурсного центру О.Трачук, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, координатор районного ресурсного центру громад В.Кокошко.

   Присутні переглянули документальні фільми щодо результатів впровадження даного проекту у Волочиському районі та на Україні загалом. Координатор  обласного ресурсного центру громад І.Клепач детально розповів про проект та відповів на усі запитання депутатів.

   Депутати обох сільських рад одноголосно підтримали  пропозицію співпраці з Проектом ЄС/ПРООН та уповноважили сільських  голів підписати Угоду про партнерство між Програмою розвитку ООН та їхніми сільськими радами.

   В Копачівській сільській раді відібрано і затверджено основною громадою, де буде діяти проект, село  Лозова, резервним вибрано село Копачівка. В Яхновецькій сільській раді  основне село Яхнівці, село Лонки – резервне.

  У відповідності з прийнятим сесією рішенням, Копачівським сільським головою Джусем В.М. та Яхновецьким сільським головою Шевчук Л.О. підписана Угода про партнерство між Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий  розвиток, орієнтований  на  громаду, фаза –ІІІ» та Копачівською і Яхновецькою сільськими радами.

   Другим етапом втілення в життя   Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий  розвиток, орієнтований  на  громаду, фаза –ІІІ» на території сільських рад   стане проведення зборів громадян, де буде створено громадські організації, обрано їх керівний склад та визначено напрямок над яким буде працювати громада. Так збори громади с. Завалійки та с.Дзеленці відбудуться 23 січня. Збори громади с. Лозова та с. Яхнівці відбудуться 29 січня.