Ініціатива Волочиської районної ради по забезпеченню хворих, інвалідів та дітей

      За ініціативи Волочиської районної ради ще задовго до початку осінньо-зимового періоду розпочалася кампанія із заготівлі овочів та картоплі для забезпечення харчування пацієнтів лікувальних закладів району. У зв’язку з цим заступник голови районної ради Сергій Пазюк звернувся з проханням до сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерів не бути байдужими і долучитися до благодійної акції: організувати заготівлю овочів та картоплі для Волочиської центральної лікарні. 

   Завдяки спонсорській допомозі мешканців сільських населених пунктів, фермерів та керівників сільськогосподарських підприємств, які з розумінням відгукнулися на прохання органів місцевого самоврядування надати допомогу, - лікувальний заклад району має можливість зекономити значні кошти. Дані грошові заощадження в подальшому будуть спрямовані на інші невідкладні потреби охорони здоров’я: придбання медичного обладнання, ліків, впровадження енергозберігаючих технологій. 

     В результаті проведеної роботи, працівники Волочиської ЦРЛ щиро та безмежно вдячні всім за багаторічну співпрацю по благодійній заготівлі сільськогосподарської продукції для покращення харчування хворих, які знаходяться на лікуванні у стаціонарних відділеннях лікарні. 

      Завдяки активності та безкорисливості всіх благодійників у цьому році заготовлено більше 15 тонн картоплі, понад півтонни моркви. Заготівля пройшла як ніколи: організовано та в короткі терміни, що дало змогу максимально зберегти сільськогосподарську продукцію.

       Таку ж допомогу  щорічно отримує Кушнирівський та Лонковецький будинки-інтернати для громадян похилого віку та інвалідів.

      Допомога кожного, співучасть та небайдужість у вирішенні такого важливого питання, як забезпечення пацієнтів дієтичним харчуванням, дає змогу зробити лікувальний процес більш ефективним.

       Оскільки такий благодійний захід є дієвим, то цього року було організовано збір коренеплодів і для потреб міських шкіл. Крім сільських рад району  активно долучилась  до  цієї справи  Група компаній «Вітагро» (почесний президент- С.П.Лабазюк), яка надала  значну допомогу в заготівлі овочів та картоплі Волочиській ЗОШ І-ІІІ ст №1.

       Свою допомогу може надати кожен, кому не байдужі  хворі, інваліди та діти.