Хай святиться веселиться Свята Йорданівська водиця

   З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Час зимових свят – особливий і для малих, і для дорослих, всі ми чекаємо  чудес і віримо, що  в серцях людей поселяться любов, мир,злагода  і всі ми отримаємо Боже благословення на кращу долю.  Традиційно саме в цей час, в  час Різдвяних святок,  ми чуємо різноманіття різдвяних пісень, українських колядок та щедрівок, які є запорукою збереження українських традицій.

   Так, 17 лютого у Волочиському районному будинку культури «Гармонія» відбулася перша частина щорічного районного фестивалю колядок та щедрівок «Хай святиться  веселиться Свята Йорданівська водиця» та конкурс  різдвяного столу. 

   Гостей свята веселими колядками вітали колективи сільських будинків культури та клубів та частували запашними різдвяними стравами.

   У святковому дійстві взяли участь  багато колективів художньої самодіяльності району, а саме творчі колективи сіл Авратин, Бубнівка, Павликівці, Завалійки,  Яхнівці, Холодець, Юхимівці, Поляни, Порохня, Канівка, Мирівка, селищ Війтівці та Наркевичі, колектив районного будинку культури «Гармонія» і  Волочиський будинок дитячої та юнацької творчості.

   Цьогорічний фестиваль вразив глядачів співочими талантами, яскравими сценічними костюмами. У програмі концерту прозвучали традиційні колядки, новорічні віншування, авторські поезії, а також  ліричні пісні на різдвяну тематику у сучасній обробці. Концертні виступи звучали під музичній супровід, а також акапельно.

   На завершення свята оргкомітет визначив переможців та вручив їм грамоти. Почесне перше місце посіли колядники села Павликівці, друге місце розділили колективи сіл Яхнівці та Юхимівці, третє місце вибороли аматори з села Поляни та  селища Наркевичі.

  Проведення щорічного фестивалю вже вкотре демонструє багатство та  самобутність української культури, важливість збереження місцевих обрядів, традицій святкування Різдва.

  Гостинно запрошуємо усіх бажаючих на  другу частину фестивалю, яка пройде 20 лютого у РБК «Гармонія» о 10 годині.