Футбольні баталії

      На жаль, між футбольними командами нашого району виникли спірні питання  щодо участі у чемпіонаті району з футболу. Вони самотужки  не  дійшли згоди і  не можуть досягти компромісу – по допомогу звернулись до влади району.

      Так, 8 жовтня відбулася нарада по вирішенню  спірних питань за участю представників футбольних команд району, голови ФСТ «Колос» Василя П'юрко, начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентини Веретюк, голови Волочиської районної Федерації футболу Євгена Сінькова, депутатів районної ради І.Бойчука,І.Теслюка, М. Микуляка та О.Трачук.

    На нараду було запрошено першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Коваля та заступника голови районної ради Сергія Пазюка.

    Вислухавши дві сторони, щодо спірних питань, які виникли між ними, Володимир Коваль зазначив, що він, як перший заступник голови адміністрації не може вирішувати питання щодо організації та проведення чемпіонатів з футболу, оскільки це не входить до сфери управління райдержадміністрації. Проте йому не все одно, що відбувається в районі між футбольними командами і забезпечення порядку і дотримання встановлених правил – обов’язкове.

   Після довгих обговорень і доказів кожною із сторін, що правда саме на їх стороні, Володимир Коваль та Сергій Пазюк закликали сторони відкинути усі амбіції в сторону та сісти за стіл переговорів, щоб провести на належному рівні чемпіонат району з футболу та надалі уникнути непорозумінь.

 

За матеріалами сайту райдержадміністрації