Дзеленецька та Завалійська сільські ради підписали угоди про партнерство з Проектом ЄС/ПРООН "МРГ - ІІІ"

    26 грудня  у с. Дзеленці та с. Завалійки відбулися чергові сесії сільських рад.  Одним з основних питань на порядку денному  було підписання угоди про співпрацю з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», оскільки саме ці сільські ради пройшли відбір.

   У сесіях взяли участь керуюча справами районної ради, координатор районного ресурсного центру О.Трачук, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації координатор районного ресурсного центру громад В.Кокошко, координатор  обласного ресурсного центру громад І.Клепач.

   Варто відмітити, що у с.Дзеленці сільські депутати прийшли  повним складом на сесію, щоб вирішувати важливі питання для своєї громади.

   Про актуальність питання  та про інтерес до нього свідчить і присутність на засіданнях сесії окремих керівників місцевих підприємств, Це голова ТОВ АФ «Онікс» Літепло Я.Б. та  голова   ФГ «Відродження» Замлинський А.А.

   Присутні переглянули документальні фільми щодо результатів впровадження даного проекту у Волочиському районі та на Україні загалом. Координатор  обласного ресурсного центру громад І.Клепач детально розповів про проект та відповів на усі запитання депутатів.

   Депутати обох сільських рад вирішили скористатися шансом та одноголосно підтримали  пропозицію співпраці з Проектом ЄС/ПРООН. Тепер  будуть вирішувати який саме напрям обрати і  який проект втілити для блага своєї громади.

   Завершилися сесії урочистою церемонією підписання угоди про партнерство між Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та сільськими радами.