Допомога дітям південного сходу України. Якщо не ми то хто?

    Час нині – нелегкий і неспокійний, ми не можемо забувати про те, що частина країни – у вогні. Багатьом потрібна наша допомога.

   До районної  ради надійшов лист за підписом голови обласної ради Івана Гончара із зверненням з Дніпродзержинська. Міська дитяча громадська організація «Сонячний світ» та Дніпропетровська обласна дитяча громадська організація «Допоможемо дітям»  просять всіх небайдужих – підприємців, меценатів, громадські та дитячі організації, депутатів різних рівнів, активістів приєднатися до акції «Допомога дітям сходу України. Якщо не ми, то хто?». Мета цієї акції – надання гуманітарної допомоги дітям із зони проведення антитерористичної операції, дітям із дитячих будинків, шкіл-інтернатів, притулків, реабілітаційних центрів, сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах і проживають на Сході нашої країни.

    «Діти потребують продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, миючих засобів і засобів особистої гігієни, канцтоварів, оргтехніки, побутової техніки тощо», – йдеться у листі.

   Якщо Вам не байдужа доля дітей на сході України, де зараз відбуваються військові дії, приєднайтесь до акції!

   Допоможемо дітям  - разом!!!

   Збір допомоги – у приміщенні дитячого комплексу «Сонячний світ» за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпродзержинськ, пр. Маршала Жукова, 7-Б;

тел.: 096-169-08-83; 063-284-86-66; 068-522-92-73; е-mail: trofimov0034@mail.ru.