Допомога бійцяв АТО від Волочиського району

   Уже котрий місяць поспіль Український народ мужньо протистоїть зовнішній агресії. У цей нелегкий час кожен з нас прагне зробити свій внесок у підвищення боєздатності Української армії, підтримати наших воїнів, які у надзвичайно складних умовах захищають незалежність України, адже ми розуміємо, що за нинішньої економічної ситуації держава самостійно не має можливостей забезпечити потреби військових на 100%. Тож без громадянської позиції — не обійтись.

   Волочиський район з перших днів проведення антитерористичної операції на Сході України активно долучився до збору допомоги військовослужбовцям і робота в цьому напрямку продовжується. Жителі та влада району не залишаються байдужими і допомагають чим можуть.

   В основному небайдужі люди  несли до пунктів прийому міста одяг, предмети гігієни, домашні консерви, ласощі, воду, цигарки та інші необхідні речі.

   На цей раз допомога призначається  для 7 окремої   санітарної  роти, яка дислокується в одному з міст Луганської області, де проходять службу 10 бійців з Волочиського району. На благодійні кошти було закуплено зимовий одяг  (термобілизна, куртки), рукавиці, медикаменти,  предмети першої необхідності для  потреб військовослужбовців.

   Ініціатором збору допомоги для земляків стали  районна рада та райдержадміністрація.

   Активно до даної акції долучилися депутат районної ради, директор ВАТ «Мотор Січ»  - Пастернак В.Г., депутати районної ради Гуменюк М.І., Гадайчук В.І., Микуляк М.Я., Королюк В.В.,  депутат обласної ради Чубар В.М., голови місцевих рад району, які організували збір коштів в своїх територіальних громадах, директор ТОВ «Волочиськ-Агро» Данилюк І.В., завідуючий ЦРА №11 Шпорук В.В., приватні підприємці  Татаревський С.М. та  Бабич Ю.В., ЦРД «Калинка» та 8-Б клас ЗОШ №5 (Класний керівник Брень В.В.)які виготовили ляльки-мотанки, обереги, патріотичні значки для бійців, Центральна районна лікарня, управління освіти, молоді та спорту РДА, виконавчий апарат районної  ради, Благодійна організація товариства Червоного Хреста, ГО «Жіноча Рада», сім’я пенсіонерів Нікітюк І.П. та Нікітюк Г.Й.

    Вантаж супроводжує заступник голови районної ради Пазюк С.М. та голова районної організації «Народний Фронт» Чагайна А.А., а транспорт для перевезення надає приватний підприємець Мартинюк О.В.

   Будемо сподіватися, що війна скоро закінчиться і наші українські чоловіки, брати та сини повернуться живими та неушкодженими додому, до своїх родин, де на них чекають і щоденно моляться за їхнє життя.