Допомога бійцям АТО від Волочиського району

      Цими вихідними на місце дислокації 7-го Хмельницького батальону територіальної оборони на східний кордон Харківської області, де служать 28 наших хлопців із району, рушила автомашина з благодійною допомогою від мешканців Волочищини. Відповідальним за вантаж був заступник голови районної ради Пазюк Сергій Миколайович. Гуманітарна допомога з Волочиська була передана українським військовим,  які  беруть участь в антитерористичній операції на сході країни.

            В основному небайдужі люди  несли до пунктів прийому міста одяг, предмети гігієни, воду, домашні консерви, ласощі, сигарети та інші необхідні речі. Загалом члени експедиції привезли військовим декілька тон продуктів, необхідні предмети побуту та особистої гігієни, амуніцію.

          Солдати  прийняли допомогу і щиро дякували за матеріальну та моральну підтримку. В свою чергу вони запевнили, що вистоять і захистять мир та спокій нашої України. Хочеться аби це все  справдилося з якнайменшими втратами.

        «Враження від побаченого звісно важкі. – ділиться Сергій Миколайович - Наші хлопці живуть просто неба у дуже складних  умовах, але вони  тримаються і твердо  впевнені у своїй перемозі.» Будемо сподіватися, що війна скоро закінчиться і наші українські чоловіки, брати та сини повернуться живими та неушкодженими додому, до своїх родин, де на них чекають і щоденно моляться за їхнє життя.