До відома депутатів районної ради та місцевих рад району!

   На сході країни йде війна. Є випадки і неодноразово, коли тіла багатьох українських солдат залишаються непохованими протягом багатьох місяців.

   Всеукраїнська громадська організація «Союз «Народна пам'ять» - громадське об'єднання організацій, що займаються пошуковою діяльністю в рамках чинного законодавство, у томі числі пошуком, ідентифікацією й гідним перепоховання останків загиблих, здійснює унікальну гуманітарну місію в зоні АТО – шукає, ексгумує, передає родичам тіла загиблих солдат. 

   Для систематизації роботи  та забезпечення постійного зв’язку з громадянами створена та працює Всеукраїнський сайт пошуку зниклих безвістиnaidy.org.ua, а також гаряча лінія  0-800-210-135.

   Пошуковці ВГО «Союз «Народна пам’ять» спільно з Міністерством оборони України, за сприяння Міжнародного  Комітету Червоного Хреста виконують тяжку моральну та фізичну роботу в складних умовах, часто під обстрілами та в зоні бойових дій.

 Та для успішного продовження гуманітарної пошукової місії потрібна термінова фінансова та матеріально-технічна допомога.

 Фінансову допомогу просимо надавати на рахунок: ПАТ КБ «ПриватБанк», р/р 26003056209093, МФО 380269, ЕДРПОУ 37820137,  ВГО «Союз «Народна пам’ять»,  призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України.

Війна не закінчена до тих пір, доки не похований останній загиблий солдат.