Для українців чужої біди не буває

     9 жовтня 2014 року у РБК «Гармонія» пройшла благодійна акція «Для українців чужої біди не буває». Ця акція організована учнями 8-Б класу ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з метою збору коштів для врятування  життя свого однокласника Антона Мамалигіна.  

   У Антона, як і у його покійного братика, рідкісна хвороба  - синдром Віскотта-Олдріча. Зараз хлопчик перебуває у центрі трансплантації кісткового мозку в м.Будапешт. Для операції потрібно назбирати  130000 євро, на попередню складну операцію витрачено вже 60000євро. Однокласники разом з батьками, педагогами, класним керівником Брень В.В. роблять  все можливе і неможливе, щоб подарувати Антону надію на життя.

   У холі будинку культури була організована виставка-розпродаж  виробів зроблених руками дітей. Це  були вишивки нитками та бісером, в’язанні речі, випаленні  на дереві вироби, виплетені зі стрічок чудові прикраси, вироби в техніці оригамі. Також  відвідувачам запропоновано  було випічку і гарячі напої.

   На сцені учні 8-Б класу ще раз розповіли про біду сім’ї Мамалигіних і подякували за матеріальну допомогу благодійному фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» та вручили  вишиту картину  і оригінальний виріб,  ТОВ «Агробізнес», Волочиському НВК на чолі з директором Ревуцьким В.В., та окремим жителям міста. Голова батьківського комітету 8-Б класу Божук О.П. –  щиро дякувала усім, хто не залишився байдужим і допоміг.

   Директор ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Лінник В.О. у своєму виступі наголосив: «учні 8-Б класу  - справжні друзі, які підняли громадкість міста і району задля свого друга, їх  поведінка – прояв  щирої доброти, який слугує прикладом для наслідування.» Голова ГО «Жіноча рада»   Данчак О.В. розповіла, що ці діти пожертвували1000грн. зароблених ними коштів для потреб АТО. Вона низько вклоняється дітям, чиї сердечка відгукнулися на горе їх друга і вірить, що вони виростуть гідними людьми, які зроблять нашу Україну  сильною і процвітаючою державою.

   На сцені виступали учасники ансамблю бального танцю «Перлина» та співав  Андрій Клименко, який прибув на захід від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».

   В заході прийняли участь депутати  районної ради Саланський А.М., Плотнікова А.М., Трачук О.П., виконавчий апарат районної ради.

   На захід запрошувалися всі, хто небайдужий, добрий і милосердний, хто знає що чужої біди не буває. Віримо і  маємо надію, що нашої доброти вистачить, щоб  врятувати Антона Мамалигіна.