Депутати районної ради прийняли бюджет на 2015 рік

   28 січня під головуванням заступника голови районної  ради Сергія Пазюка відбулася позачергова тридцять третя сесія районної ради шостого скликання.

   У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, головний лікар Волочиської ЦРЛ Віктор Чубар, помічник Народного депутата Сергія Лабазюка Володимир Петрук, перший заступник голови РДА  Володимир Коваль, прокурор районну Ярослав Лісовий, начальник РВ УМВС України в Хмельницькій області Олександр Казмірчук, військовий комісар  Віктор Романов,  представники житлово-комунальних служб, начальники відділів та управлінь РДА, голови місцевих рад.

   Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, депутати районної ради та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав життя, захищаючи незалежність, суверенітет та цілісність України  та мирних жителів Волновахи та Маріуполя, які стали жертвами терористів на сході України,також привітали з днем народження депутата районної ради Королюка Миколу Вікторовича.

    33 позачергову сесію районної ради було розпочато депутатами виконанням Державного гімну України вживу.

   Після цього народні обранці приступили до обговорення питань, винесених на пленарне засідання сесії. Найважливішим з них стало затвердження районного бюджету на 2015 рік.

   З інформацією про формування кошторису району на поточний рік перед присутніми виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Ігор Міняйло. Він зазначив, що обрахування показників районного бюджету здійснювалось відповідно до правових і методологічних норм, визначених у Бюджетному кодексі України, Податковому кодексі України, Законі України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», постанові Верховної Ради «Про основні напрями бюджетної політики на 2015 рік». Ігор Богданович проаналізував структуру доходів та видатків бюджету, відповів на запитання депутатів.

   Із співдоповіддю по даному питанню  виступив голова постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку, бюджету,фінансів та управління комунальною власністю Анатолій Саланський, який розповів про податки та їх розподіл між бюджетами різних рівнів.

   Детально обговоривши головний фінансовий документ на 2015 рік, депутати районної ради одноголосно схвалили відповідне рішення.

   Також депутатами районної ради були прийнятті рішення «Про затвердження структури виконавчого апарату та кошторису районної ради на 2015 рік» та «Про оплату праці заступника голови районної ради у 2015 році».

  З інформацією «Про стан законності на території Волочиського району за 2014 рік»    виступив прокурор районну Ярослав Лісовий. Інформацію прокурора районну своїм виступом  доповнив начальник РВ УМВС України в Хмельницькій області Олександр Казмірчук. До представників правоохоронних органів у депутатів  було багато запитань.

   Крім цього, на сесії районної ради було схвалено ініціативу депутата районної ради, генерального директора ТОВ група компаній «Вітагро»  Петра Лабазюка, щодо ремонту доріг загального користування за кошти інвесторів. Депутати  вирішили направити звернення усім інвесторам району щодо підтримки даної ініціативи.