День знань!

        2 вересня у районі відсвяткували свято першого дзвоника – День знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільшої гуманітарної цінності.

    Традиційно в цей день голова районної ради Сергій Пазюк разом з депутатом Бабій І.Д. розділив радість свята з учнями Поповецької ЗОШ.

 З нагоди свята С.Пазюк вручив навчальному закладу подарунок – ноутбук, який педагогам полегшить роботу та допоможе дітям краще пізнавати матеріали уроків та почесні грамоти працівникам закладу.

Депутат районної ради Задорожна Надія Іванівна відкривала урочисту лінійку у Богданівському навчально-виховному комплексі.

  Депутат Бойчук І Т. відвідав НВК с. Яхнівці.

По добрій традиції подарував подарунки для школи: державний прапор, футбольний м’яч, історичні книги, першокласникам та дітям воїнів – захисників держави продуктові набори, шкільне приладдя.

             Керуюча справами районної ради О.Трачук відвідала в цей день ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей».

У всіх освтніх закладах району свято пройшло у позитивній та теплій атмосфері.