Відзначили день працівників сільського господарства

   Напередодні Дня працівників сільського господарства  14 листопада в приміщенні Хмельницької  обласної  філармонії  відбувся урочистий захід.

   В цьому заході взяла участь делегація з Волочиського району. До складу якої входили перший заступник голови РДА В.В. Коваль, заступник голови районної ради С.М. Пазюк, сільські голови сіл Зелена, Курилівка, Ожигівці, Соломна, Щаснівка, передовики виробництва, керівники та спеціалісти агроформувань нашого району, депутати  районної ради, працівники галузевих служб.

  У вітальному слові голова обласної ради Іван Гончар зазначив: «Незважаючи на неспокійну ситуацію в Україні, цьогоріч аграрії Хмельниччини зібрали найвищі врожаї ранніх зернових культур, кукурудзи та цукрових буряків. Є всі передумови, аби зібрати найбільший за останні десятиліття врожай зерна – понад 3 мільйони тонн» Він висловив слова глибокої поваги і вдячності всім хліборобам за працю, за любов до землі, за те, що душею і серцем, всіма своїми справами вболівають за рідну неньку Україну.

  

   Відповідно до розпорядження голови обласної ради за багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм і натхнення у роботі, значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва у 2014 році було нагороджено  кращих працівників галузі:

  • Почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України нагороджено бригадира тракторної бригади ТзОВ «Агрофірма «Подільська зернова компанія» Оліх А.В.;
  • Почесною грамотою Хмельницької ОДА  нагороджено тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ «Волочиськ-агро», виробничий підрозділ «Агрофірма «Агромета» Кирилюка Р.С. та тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ПП «Аграрна компанія 2004»;
  • Грамотою Хмельницької обласної ради відзначено доярку ТОВ «Волочиськ-агро», виробничий підрозділ «Агрофірма «Агро-Надра» Солтис О.В. та механізатора ФГ «Яструб» Регулу  О.І.;
  • Почесною грамотою Департаменту Агропромисллового розвитку облдержадміністрації нагородженні: Концевич К.М.  – водій автотранспортних засобів ТОВ «Агро-Юг-В», Кравець В.Г. – начальник Волочиської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Гримайло Т.А. – оператор машинного доїння ПП «Аграрна компанія 2004».