День юриста України

     Протягом багатьох років  8 жовтня   відзначають професійне свято правознавців – День юриста України. Це свято, що об’єднує юристів різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод українців.

    У малому залі  Волочиському  районному будинку культури «Гармонія», у святково прикрашеній залі зібралися   юристи  та гості свята для відзначення цієї події.

    Заступник голови районної ради С.Пазюк у привітанні зазначив: «Усі ми розуміємо, що вплив юристів на життя краю і країни дуже великий. Ваша професія багатогранна, спершу мусите бути юристом, а відтак ви вже адвокати, працівники правоохоронних органів, судді тощо. Часто від вас залежать долі. Бажаю, аби фах був вашим покликанням, й ви отримували від неї задоволення, а люди – користь».  

    За вагомий особистий внесок у правовий розвиток  району, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди  свята С.Пазюк відзначив кращих працівників грамотами районної ради та райдержадміністрації.

   Слова вітання, квіти  та почесні грамоти виконкому міської ради  отримали юристи від першого заступника міського голови О.Васильченка.  Відзначена   почесною грамотою  Король Т.О – начальний юридичного відділу районної ради. Представник благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Береза В.М. вручив   подяки.

    Зважаючи на складну ситуацію в державі, урочистість пройшла без святкового концерту. Свято закінчилося гарним віршем, про велич професії юрист.