Благодійний забір крові

    Медичні працівники станції переливання крові Волочиської ЦРЛ безоплатно передали в банк донорів України  кров, перероблену на еритроцити та плазму. Ця кров буде використана для лікування та реабілітації військових, які отримали важкі поранення.

     Першими здали кров депутат обласної ради, головний лікар ЦРЛ - Чубар В.М., керівник комунального закладу – центральна районна аптека № 11 Шпорук В.В. Зголосилися на благодійницький крок і працівники виконавчого апарату районної ради на чолі із заступником голови ради Пазюком С.М.  5 жінок районної ради зважились разом з чоловіками взяти участь у благодійній акції. На питання працівників станції переливання крові навіщо це їм потрібно відповіли: Якщо це спосіб врятувати чиєсь життя, повернути здоров’я або зменшити для когось трагічність наслідків автопригоди, то чому ми маємо бути осторонь?

     Про кожну людину мають судити по її справах, а працівники районної ради – звичайні люди, кожен з яких готовий зробити все можливе аби допомогти. А участь у такому заході – саме допомога для  тих, хто цього потребує.