50 сесія районної ради

23 жовтня депутати Волочиської районної ради зібралися на 50 сесію районної ради.

У пленарному засіданні взяли участь 18 депутатів районної ради, якими було розглянуто 20 питань порядку денного.

На сесії було призначено директора КП «»Волочиський районний центр ПМСД» Трача О.О.

Внесено зміни до:

  • «Комплексної  програми щодо профілактики злочинності на території Волочиського району на 2017-2021 роки»;
  • «Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади щодо виконання делегованих повноважень по реалізації державної  політики  в бюджетній  і соціальній сферах та впровадження реформ у Волочиському районі на 2020 – 2021 роки»;
  • «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік».

Також було заслухано ряд питань, що стосуються безоплатної передачі установ та об’єктів із спільної власності територіальних громад,  сіл, селищ, міста Волочиського району у власність Волочиської міської та Війтовецької селищної рад Хмельницької області.

Заключним словом по завершеню сесії виступив голова районної ради Сергій Пазюк. У своєму виступі Сергій Миколайович відмітив:  «… сьогодні в Державі йде до завершення реформа децентралізації, в результаті якої, змінюється адміністративно-територіальний устрій. Після завтра , 25 жовтня , ми з вами будемо обирати уже депутатів Хмельницької районної ради-  Волочиський район буде ліквідовано.Ми з вами увійдемо в історію як останні депутати ВОЛОЧИСЬКОЇ районної ради крайнього 7-го скликання.

           Я вважаю що ми з вами  в районі проявили виважену позицію, зберегли стабільне фінансування всіх мереж району і з оптимізмом бачимо наші перспективи. Звичайно, були і успіхи і  невдачі, але те, що між нами була співпраця, взаєморозуміння і відповідальність перед всіма жителями району це – незаперечний факт.

           Тому дозвольте висловити слова вдячності всім депутатам районної ради, керівництву райдержадміністрації, її відділам та управлінням, міському, селищному та сільським головам, нашим аграріям і промисловцям, Народному депутату України Сергію Лабазюку та його благодійному фонду «Ми ПОРУЧ» за підтримку і взаємодію по розв’язанню існуючих проблем…»