39 чергова сесія районної ради

     25 липня відбулося пленарне засідання чергової 39 сесії районної ради.
У сесії взяли участь 21 депутат районної ради, сільські голови, представники правоохороних органів, керівники управлінь та відділів РДА, керівники комунальної власності районної ради.

      Перед початком засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого 19 липня учасника ОСС на сході України Романа Джерелейко.

     У ході пленарного засідання розглянуто 21 питання порядку денного, які попередньо були детально опрацьовані на засіданні президії районної ради та позитивно проголосовані.

     Районні обранці вносили зміни до районного бюджету на 2019 рік та заслухали інформацію про результати діяльності керівника Городоцької місцевої прокуратури у Волочиському районі за І півріччя 2019 року. 
    Традиційно до Дня незалежності депутати одноголосно прийняли рішення «Про присвоєння звання Почесний громадянин Волочиського району» Кравченку М.І. та Довбушу А.П. та загиблим учасникам ООС (посмертно) – Голубєву Миколі та Джерелейко Роману. 

      Присутні заслухали інформацію про хід виконання цільової Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об*єктів усіх форм власності, розвитку інфрастуктури підрозділів пожежної охорони у Волочиському районі на 2016-2020 роки, районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Волочиського району на 2019-2022 роки та районної цільової Програми «Молодь Волочищини» на 2017-2021 роки.

   Також депутати схвалили рішення про затвердження фінансових планів на 2020 рік комунальних підприємств районної ради та внесли зміни до окремих рішень сесій районної ради.

    У результаті своєї роботи депутати ухвалили рішення з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.