18 вересня 2014 року відбувся семінар-нарада на тему «Напрямки роботи Держземагенства».

           18 вересня 2014 року в залі засідань Волочиської районної ради відбувся семінар-нарада  на тему «Напрямки роботи Держземагенства».

            У даній зустрічі взяв участь в.о.начальника Головного управління Держземагенства у Хмельницькій області Лещишин Р.М. В обговоренні теми семінару взяли  участь сільські голови сіл Федірки, Чернява, Порохня, Маначин, Холодець, Дзеленці, Трительники.

  Крім того на нараді було підняте питання начальником відділу культури райдержадміністрації Чепелюком М.П. про використання земель історико-культурного призначення в районі. Керуюча справами районної ради  Трачук О.П. розповіла про участь територіальних громад в Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку міського самоврядування. Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Кокошко В.С. доповів про участь територіальних громад району у третій фазі проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Начальник відділу житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації  Подоляко Г.С. розповіла про використання коштів субвенцій на ремонт доріг комунальної власності.