Звіт депутата районної ради Сутого С.В.

                       Звіт 

                               депутата районної ради, заступника голови районної ради

                    СУТОГО СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

 У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» представляю свій звіт, як депутата від політичної партії «Поруч».

На мою думку, саме сьогодні, в період реформ в нашій країні, вагомо і авторитетно має звучати зважене слово депутатського корпусу, кожного депутата чи посадової особи місцевого самоврядування.

Бути депутатом – це почесно та відповідально, бо саме тобі довірились люди. Повірили, обрали, чекають.

Коли щоденно працюєш з людьми та їхніми проблемами, розумієш наскільки важлива і потрібна ця робота.

Протягом звітного періоду підтримував  постійний зв’язок із виборцями виборчого округу, старався вивчати громадську думку, потреби населення.

У ході розгляду звернень громадян, неодноразово звертався до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ і організацій з проханням посприяти у вирішенні проблемних питань чи дати офіційне роз’яснення з питань, віднесених до їх компетенції.

Хочу відмітити, що впродовж звітного періоду я постійно підтримував тісний зв'язок з головою Війтовецької ОТГ Степанюком І.Г., старостами сіл цієї ОТГ, інвесторами, громадами сіл, депутатами та виконавчим комітетом Війтовецької селищної ради ОТГ. У своїй депутатській діяльності я керувався Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та іншими нормативно-правовими актами.

Як депутат районної ради, приймав активну участь у роботі органів місцевого самоврядування.

За звітний період приймав участь у роботі всіх сесій Волочиської районної ради, засіданнях постійних комісій районної ради, де відстоював інтереси сіл виборчого округу. Старався відвідувати засідання виконкому та сесії Війтовецької селищної ради ОТГ, приймав участь у вирішенні бюджетних питань, розвитку соціальної сфери та питаннях життєдіяльності сіл виборчого округу.

За моєї ініціативи  для жителів сіл було організовано та проведено:

 • питання щодо подальшої роботи продуктового магазину в с. Бокиївка;
 • поїздку паломників (жителів с. Бокиївка, 15 чоловік) до собору в м. Камянець-Подільський;
 • надано допомогу у оформленні та виготовленні технічної документації на землю для ведення особистого селянського господарства жителям села Бокиївка;
 • залучено інвесторів та проведено капітальний ремонт дороги в с. Куровечка (350 м.) Висипано 120 т. щебеню та 80т. мучки;
 •  чистку криниць в с. Куровечка і Бронівка;
 • дитячий садочок в с. Сарнів;
 • придбано футбольну форму для Сарнівської команди;
 • замінено електроопори в с. Видава;
 • ремонт доріг в смт. Війтівці, селах Бронівка і Видава.

Впродовж звітного періоду старався приймати участь у всіх заходах та святах, що проводилися на території сіл округу, забезпечував їх проведення подарунками та грамотами.

Подарував  статую Матері Божої, де люди мають можливість помолитися в хвилини душевного неспокою та болю.

Часто відвідую  дитячий садочок  в селі Курилівка. Зокрема з нагоди свята св.Миколая щорічно  вручаю дітям подарунки та солодощі.

Протягом звітного періоду  разом з депутатами сільської ради, сільським головою було проведено значний обсяг робіт по облаштуванню населеного пункту, а саме:

 • систематично проводились заходи, направлені на впорядкування вулиць с.Курилівка  та його околиць, надавалась допомога закладам соціально-культурної сфери;
 • організував вирізку аварійних дерев на території села;
 • за мого сприяння здійснено ремонт східців в сільському будинку культури;
 • придбано сценічну одежу для сільського будинку культури;
 • приймав участь у впорядкуванні сміттєзвалище, проведені толоки напередодні Великодня. На   ці роботи мною організовувалася дорожньо-ремонтна техніка;
 • за моєї ініціативи розпочато ремонт сільських криниць загального користування;
 • надано допомогу в благоустрої сільських кладовищ;
 • відновлено освітлення сільських вулиць протяжністю біля 2-х кілометрів;
 • під моїм керівництвом завершено реалізацію мікропроекту «Реконструкція приміщення дитячого садочка у с. Курилівка» в рамках Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на загальну вартість ____ тис. грн. За ці кошти проведено ремонтні внутрішні роботи по облаштуванні (розширені) приміщень, кімнат , замінено і встановлено металопластикові вікна, створено водопостачання, санвузли і облаштовано внутрішні туалети. Здійснено благоустрій території. Внесок ПРООН – 50%; громади – 12%; сільської ради – 1%; внесок районного бюджету – 37%.
 • протягом року брав участь в усіх культурно-мистецьких заходах громади, відзначенні національних та релігійних свят, сприяв у їх підготовці і проведенні.

Сподіваюсь, що спільними зусиллями, разом із сільським головою, депутатським корпусом села та за підтримки районної влади ми зможемо зробити ще багато добрих справ.